Alumini-anodizim

Përshkrim i shkurtër:

Shërbimi i përpunimit CNC Ne mund të plotësojmë nevojat tuaja për pjesë të përpunuara me precizion të lartë CNC. Shërbimi ynë duke përfshirë frezimin CNC dhe kthimin CNC. Shpejtësia e lartë dhe saktësia e lartë Prototipimi ynë i shkëlqyer CNC ...


Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Shërbimi i përpunimit CNC 
Ne mund të plotësojmë nevojat tuaja për pjesë të përpunuara me përpikëri të lartë CNC. Shërbimi ynë duke përfshirë frezimin CNC dhe kthimin CNC.

Shpejtësia e lartë dhe saktësia e lartë
Shërbimet tona prototipizuese të shkëlqyera CNC po na bëjnë një zgjidhje të shkëlqyeshme me një ndalesë për planet tuaja superiore. Kontaktoni ekipin tonë profesional për të marrë një vlerësim falas dhe për të folur se cili proces është i përshtatshmi për projektin tuaj të ardhshëm. Shërbimet tona prototipizuese CNC ofrojnë një zgjidhje të mirë për inxhinierët dhe dizajnerët që punojnë në departamentin e R&D.
Bëhuni Eksperti juaj i Machining CNC
Ne kemi një makiner mjaft të aftë që siguron pjesë makinerie me cilësi të lartë premium CNC shpejt dhe me saktësi. Ne jemi gjithmonë të kënaqur t'ju ndihmojmë të plotësoni nevojat tuaja në mënyrën më të mirë. Mjetet tona automatike të prerjes heqin materialin nga një bllok i pjesës para-ekzistuese sipas nevojave tuaja të dizajnit. Ne përdorim një program të avancuar për kontrollimin e ingranazheve sipas direktivave të skedarit tuaj të vizatimit CAD.

Ekipi ynë i makinerëve të kualifikuar programon mjetin për të optimizuar kohën e prerjes, tolerancën përfundimtare dhe përfundimin e sipërfaqes për të përmbushur specifikimet tuaja të dizajnit. Ne përdorim përpunimin prototip jo vetëm për të krijuar produkte të gatshme, por edhe për të krijuar pajisje myku, të cilat më vonë mund të përdoren për hedhjen e presionit të derdhur të injeksionit plastik.
• Shërbimet tona të përpunimit CNC ofrojnë shumë përfitime dhe ia vlen për paratë tuaja.
• Qëllimi ynë kryesor është të kënaqim klientët tanë me shërbime të shkëlqyera.
• Ne nuk do t'ju kërkojmë të paguani shumë për kostot e përgatitjes dhe ju sigurojmë për punët tona shumë të sakta.

Pjesë të përpunuara me plastikë CNC
Megjithëse nuk ka ndonjë kuptim përfundimtar të përpunimit me precizion plastik, ne e konfiguruam atë me porosi ndërsa prodhojmë me saktësi dhe në mënyrë të përsëritur pjesë sfiduese për sa i përket gjeometrisë, tolerancave të larta, qartësisë optike dhe përfundimeve të ndryshme. Përpunimi plastik CNC është shumë i ndryshëm nga përpunimi i metaleve. Materialet e ndryshme vijnë me sfida të ndryshme, kështu që kërkon një mënyrë të ndryshme për sa i përket zgjedhjes së mjeteve, parametrave të ekzekutimit dhe teknikave të përparuara të bluarjes.
Përmbushja e këtyre standardeve kërkon pajisje superiore, dhe makina me performancë të lartë, mjete dhe prerës, programim dhe përpunim efikas, përvojë dhe një kulturë të pranimit vetëm të cilësisë më të lartë. Gjatë proceseve të përpunimit ne gjithashtu kryejmë inspektimin e përgjithshëm të procesit për të bërë që cilësia të ndërtohet dhe mirëmbahet në të gjitha aspektet. Ne jemi ekspertë në një gamë të gjithanshme teknikash dhe metodash të përpunimit me porosi plastike.


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruaj mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni

    Kategoritë e produkteve